Biuro informacyjne dla uczestników

Każdemu organizatorowi zależy na profesjonalnej i płynnej komunikacji z uczestnikami, ale nie każdy organizator dysponuje zespołem odpowiednio przygotowanym do tego zadania.

W ramach obsługi Biura Informacji zapewniamy komunikację w języku polskim i angielskim za pomocą: linii telefonicznej, wiadomości SMS oraz e-mail. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli Państwu na skoncentrowanie się na innych aspektach organizacji wydarzenia.

Zakres odpowiedzialności

W zależności od ustalonego zakresu obowiązków, będziemy informować uczestników o:

  • agendzie i prelegentach,
  • płatnościach, logistyce, terminach, opcjach zakwaterowania,
  • zmianach i aktualizacjach,
  • procesie rejestracji,
  • a także, na życzenie klienta, dokonywać korekt i aktualizacji zgłoszeń oraz udzielać wsparcia technicznego dla uczestników.


JAK ZMOTYWOWAĆ UCZESTNIKÓW WYDARZENIA DO WCZESNEJ REJESTRACJI?
Jeżeli jesteś organizatorem wydarzeń, na pewno przekonałeś się już jak ważne w całym przedsięwzięciu jest szybkie pozyskanie uczestników – najlepiej od razu po uruchomieniu rejestracji. Na blogu CONREGO dowiesz się jak zachęcić gości do wczesnej rejestracji.
Jak zmotywować uczestników konferencji do wczesnej rejestracji?

Modele współpracy

Za obsługę komunikacji z uczestnikami – w zależności od skali wydarzenia i spodziewanego obrotu informacją – zostanie wyliczona stawka, która będzie rozliczana każdego miesiąca lub jednorazowo za cały okres świadczenia usługi. Do kalkulacji kosztów posłuży nam:

  • średnia dzienna liczba indywidualnych połączeń telefonicznych,
  • średnia dzienna liczba indywidualnych wiadomości e-mail,
  • średnia miesięczna liczba wysyłanych newsletterów,
  • średnia miesięczna liczba wiadomości SMS.

JAK NAPISAĆ REGULAMIN REJESTRACJI NA KONFERENCJĘ?
Pobierz bezpłatne szablony regulaminów dla uczestników wydarzenia z udziałem płatnym lub bezpłatnym i błyskawicznie przygotuj własny regulamin:
- zgodny z formułą i założeniami wydarzenia,
- oferujący informację o warunkach rejestracji,
- klarownie regulujący kwestię należności i metod rozliczeń,
- spójny z przepisami prawa. Jak napisać regulamin uczestnictwa w evencie?

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję