Zespół CONREGO

Zespół CONREGO to eksperci, którzy doskonale rozumieją potrzeby organizatorów wydarzeń i pracę event managerów.

Rejestracja, recepcja, rozliczenia uczestników i inne procesy związane z obsługą organizacyjną wydarzenia to dla nas codzienność. Nie popadamy jednak w rutynę, ponieważ mamy świadomość, że każde wydarzenie, nawet cykliczne jest inne. Na indywidualnym podejściu do klienta i jego problemów polega nasza siła.


Tomasz Chrościechowski
Założyciel CONREGO

W latach 2000-2010 związany niemal wyłącznie z branżą IT. W tym okresie zajmował się budową, zarządzaniem i rozwojem projektów o charakterze wizerunkowym, e-commerce oraz SaaS, realizowanych dla odbiorców z krajów Europy, Ameryki Północnej oraz Azji. W 2010 roku zdobyte doświadczenie i własne środki zainwestował w budowę aplikacji, która miała wówczas stanowić rozwiązanie problemu rejestracji uczestników eventów. Dziś CONREGO jest nie tylko najpotężniejszym w Polsce narzędziem dla organizatorów konferencji, kongresów, festiwali i innych wydarzeń, ale również dostawcą bogatego wachlarza usług dla branży eventowej. W zespole CONREGO Tomek odpowiada za rozwój systemu i opiekę nad klientami.

Zainteresowania: design, technologia, poker sportowy, nurkowanie.

Tomasz Chrościechowski

Adam Możejko
Koordynator projektów

Od 2009 roku luźno związany z branżą IT jako helpdesk i wsparcie hardwarowe. Posiada doświadczenie w organizacji zarówno małych eventów jak i imprez masowych. Dołączył do zespołu CONREGO w czerwcu 2015.

W zespole CONREGO odpowiedzialny jest za realizację wdrożeń oraz kontakt i obsługę klientów.

Zainteresowania: matematyka i nauki ścisłe, gotowanie, gry komputerowe, snooker.

Adam Możejko

Krzysztof Jagoda
Starszy deweloper

Od roku 2010 związany z branżą internetową jako projektant i twórca serwisów internetowych. Dołączył do zespołu CONREGO w lutym 2015.

W zespole CONREGO odpowiedzialny jest za instalację i konfigurację wdrożeń, oraz rozwój i doskonalanie kodu źródłowego systemu CONREGO.

Zainteresowania: technologie internetowe, motoryzacja

Krzysztof Jagoda

Marcin Witek
Starszy deweloper

Bardzo bogate doświadczenie w technologiach internetowych wykorzystuje w rozwoju i wdrożeniach systemu CONREGO oraz realizacji projektów autorskich. Marcin jest częścią zespołu od 2001 roku, kiedy funkcjonowaliśmy pod markami 2CD Multimedia i CDN, zajmując się szeroko pojętą kreacją internetową. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka.

W zespole CONREGO odpowiedzialny jest za kod systemu, bazy danych i administrację serwerów, na których funkcjonują wdrożenia.

Zainteresowania: fandom polski, skandynawska muzyka alternatywna.

Marcin Witek

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję