Hosting, domeny i zabezpieczenia

Hosting serwera i domeny serwisu konferencjiZapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie:

  • hostingu systemu,
  • darmowej subdomeny konferencji w domenie conrego.pl (z szyfrowaniem SSL), conrego.com lub serwiskonferencji.pl,
  • zakupu, konfiguracji i przekierowania domen zewnętrznych oraz certyfikatów SSL na nasze serwery.

Domyślnie system CONREGO jest zainstalowany i utrzymywany na serwerach należących do nas. Dzięki temu zapewniona jest stała opieka nad oprogramowaniem, bazami danych i kopiami zapasowymi. Fizycznie serwery znajdują się w Centrum Danych Kei.pl. Dla użytkownika systemu oznacza to wysoki poziom niezawodności i pełną dostępność do danych bez ograniczeń czasowych. Kompetencja specjalistów z Kei.pl gwarantuje błyskawiczny czas usuwania ewentualnych awarii.

Dla użytkowników systemu CONREGO możemy przygotować odpowiednią subdomenę w domenie conrego.pl, conrego.com lub serwiskonferencji.pl. Oznacza to, że potencjalni uczestnicy konferencji o przykładowej nazwie FORUM IT będą korzystać z formularza rejestracyjnego lub całego serwisu internetowego pod adresem http://forumit.conrego.pl

Jeżeli organizator konferencji chciałby zakupić i korzystać z domeny zewnętrznej, pomożemy przy jej wyszukaniu, rejestracji i przekierowaniu na serwery CONREGO.

Rozróżniamy dwa rodzaje przekierowania:

Przekierowanie domeny

W celu przekierowania domeny wystarczy w panelu administracyjnym domeny wprowadzić dla danej domeny nowe adresy serwów DNS (DomainName Server) odpowiednio:

1st DNS server: ns1.tld.pl
2nd DNS server: ns2.tld.pl

Przekierowanie subdomeny

Jeśli pod wybraną domeną istnieje serwis internetowy konferencji lub firmy, a Klient chciałby aby rejestracja odbywała się pod podobnym adresem, sugerujemy utworzenie subdomeny istniejącej domeny. Po utworzeniu subdomeny należy przekierować ją na nasz serwer za pomocą tzw. „Rekordu A”, dla którego podajemy nowy adres IP serwera: 94.152.134.131.

 

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję