Identyfikatory i certyfikaty

Możliwość łatwego przygotowania do druku identyfikatorów i certyfikatów dla uczestników konferencji lub szkolenia to funkcjonalność, która zaoszczędzi każdemu organizatorowi wiele godzin pracy.

Dokumenty tego typu drukowane są zwykle w najbardziej krytycznym momencie, bo na kilka dni przed wydarzeniem lub w jego trakcie. Identyfikator lub certyfikat niemal zawsze zawiera treści stałe i zmienne jednocześnie. Treści stałe to na przykład nazwa konferencji, jej logotyp, termin i miejsce odbywania się imprezy, nazwa organizatora lub liczba punktów edukacyjnych na konferencjach dla lekarzy. Treści zmienne to imię i nazwisko uczestnika oraz nazwa reprezentowanej przez niego organizacji. Podczas prac wdrożeniowych wystarczy wskazać nam, jakie informacje będą traktowane jako zmienne, a nasz grafik w trakcie przygotowywania szablonu dokumentu osadzi je w odpowiednich miejscach. CONREGO pozwala na generowanie plików PDF przeznaczonych do druku w dowolnych rozmiarach.

JAK ZAPROJEKTOWAĆ I SPERSONALIZOWAĆ IDENTYFIKATORY DLA UCZESTNIKÓW EVENTU?
Na blogu CONREGO dzielimy się poradami dotyczącymi kwestii przygotowania identyfikatorów.

Przygotowanie i personalizacja identyfikatorów dla uczestników eventu

Wydarzenia wymagające kontroli przepływu gości lub restrykcji dostępu do stref w ramach obiektu konferencyjnego mogą wymagać implementacji modułu Recepcji i kontroli dostępu. W takiej sytuacji elementem każdego identyfikatora, który należy uwzględnić w projekcie jest automatycznie generowany unikalny kod QR (lub kreskowy), pozwalający na identyfikację uczestników za pomocą skanera kodów QR.

Dzięki wsparciu naszej aplikacji i zespołu sprawnie:

  • wygenerujesz pliki PDF z dowolnym zakresem wejściówek, identyfikatorów lub certyfikatów gotowych do druku,
  • przygotujesz i roześlesz do uczestników wejściówki z kodami QR lub kreskowymi umożliwiające sprawną identyfikację uczestników na recepcji i przy punktach kontrolnych.

KODY QR I ICH ZASTOSOWANIE W CONREGO
Dlaczego warto korzystać z kodów QR? Dowiedz się więcej o tym jak kody QR pomogą Ci w obsłudze uczestników na blogu CONREGO.
Zastosowania kodów QR w CONREGO

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję