Konfiguracja i indywidualne modyfikacje

Konfiguracja systemu rejestracji uczestnikow kongresu, konferencji, szkoleniaSystem CONREGO to najbardziej elastyczny system rejestracji dostępny w Polsce. W trakcie wdrażania na życzenie Klienta zapewniamy pełną konfigurację i funkcjonalne modyfikacje modułów systemu.

Konfiguracja systemu

W efekcie działania systemu zostaje utworzony szereg stron internetowych, które pozwalają na sprawną obsługę procesu rejestracji. Liczba parametrów, ich wartości, kolejność wprowadzania, zakres tematyczny i czas niezbędny na ich zgromadzenie i wprowadzenie mogą stanowić problem dla niewprawnego użytkownika. Każdemu Klientowi zapewniamy pełne wsparcie w przygotowaniu systemu do pracy według indywidualnych wymagań.

Standardowo oferujemy usługę polegającą na konfigurowaniu systemu CONREGO na potrzeby konkretnej konferencji. W praktyce wymaga to spotkania lub telekonferencji, w czasie których określimy wszystkie niezbędne wartości parametrów w zależności od miejsca, charakteru i tematyki konferencji. Możemy również określić strukturę logiczną i funkcjonalną serwisu konferencji, a także przygotować wytyczne do stworzenie projektów graficznych (jeśli organizator przygotowuje je we własnym zakresie).

Indywidualne modyfikacje

Oferujemy usługę związaną z modyfikowaniem systemu tak, aby był on jak najlepiej dopasowany do obsługi konkretnych imprez. W ramach usług dodatkowych możemy przygotować:

  • zaawansowane modyfikacje formularzy i etapów rejestracji,
  • nietypowe raporty i zestawienia, które system może generować i dostarczać na wskazane adresy e-mail automatycznie,
  • różnorodne algorytmy oceny abstraktów i ich kwalifikowania do poszczególnych sesji,
  • nietypowe projekty identyfikatorów i innych dokumentów PDF generowanych w oparciu o moduł Generator PDF,
  • unikalne szablony komunikatów, wiadomości i newsletterów,
  • dostosowane do potrzeb szablony faktur (pro forma, VAT) lub rachunków,
  • integrację z zewnętrznym serwisem internetowym,
  • integrację CONREGO z systemem wybranego operatora rozliczeniowego.

Jeśli zajdzie konieczność dodania nowej funkcjonalności lub zmodyfikowania systemu pod kątem potrzeb użytkownika, szacujemy czasochłonność i wykonalność projektu, a następnie określamy wysokość niezbędnego budżetu.

 

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję