Obsługa kontroli dostępu

Wielosesyjne konferencje, płatne wykłady lub ograniczona liczba miejsc siedzących na salach powodują, że dla sprawnej organizacji wydarzenia kluczowa staje się weryfikacja praw dostępu uczestników do wybranych stref obiektu konferencyjnego.

W oparciu o moduł Kontrola Dostępu aplikacji CONREGO świadczymy kompleksową usługę, dzięki której organizator:

 • może ograniczyć dostęp uczestników do wybranych w trakcie rejestracji punktów programu wydarzenia,
 • uzyskać błyskawiczną informację o liczbie gości obecnych na każdej z sal konferencyjnych i lokalizować konkretne osoby,
 • w przypadku odczytów wejścia i wyjścia uzyska informację o czasie pobytu każdego z gości na poszczególnych sesjach w trakcie wydarzenia.

Opcje współpracy

Nasz zespół może zaoferować wsparcie kontroli dostępu na różnym poziomie zaangażowania:

 • Dostarczamy oprogramowanie w postaci modułu Kontrola Dostępu, który:
  - został zintegrowany z modułem Rejestracja, więc jest automatycznie zasilony danymi uczestników, które zebraliśmy podczas procesu rejestracji online,
  - zasilamy danymi uczestników dostarczonych przez organizatora w pliku XLS w drodze importu rekordów.
 • Dostarczamy sprzęt w postaci:
  - laptopów z 11" ekranem dotykowym, na których uruchomimy dostęp do modułu Recepcja,
  - czytników kodów kreskowych/QR, które posłużą do skanowania kodów na wejściówkach lub identyfikatorach w celu oznaczenia obecności uczestnika,
  - drukarek termicznych umożliwiających druk etykiet samoprzylepnych (np. w formacie 68 x 100 mm), które estetycznie personalizują właściwe identyfikatory.
 • Zapewniamy wsparcie techniczne podczas pracy punktów kontrolnych i przygotowujemy do pracy z systemem hostessy, które:
  - zatrudnia organizator,
  - zatrudnia CONREGO.
 • Na terenie z ograniczonym dostępem lub bez dostępu do internetu przy lokalizacji punktów kontrolnych w promieniu do 10 metrów od routera możemy uruchomić serwer sieci lokalnej. Pozwoli on na pracę punktów kontrolnych w oparciu o sieć skonfigurowaną lokalnie.
 • Na podstawie danych zgromadzonych w systemie CONREGO, za pomocą modułu Generator PDF, przygotowujemy dla organizatorów pliki do druku identyfikatorów, które wystarczy dostarczyć do preferowanej drukarni (klientom z Warszawy polecamy usługi firmy COPY GENERAL).
JAK KONTROLOWAĆ DOSTĘP UCZESTNIKÓW DO WYBRANYCH STREF?
Zapoznaj się z artykułem na blogu CONREGO, który szczegółowo omawia wszelkie kwestie związane z obsługą kontroli dostępu uczestników do wybranych stref na terenie obiektu konferencyjnego.

Jak kontrolować dostęp uczestników do wybranych stref

Czytnik kodów QR i tablet z uruchomionym modułem obsługi kontroli dostępu systemu CONREGOPunkty kontrolne / bramki

Pojedynczy punkt kontrolny wymaga:

 • laptopa lub tabletu,
 • czytnika kodów kreskowych lub QR,
 • jednej lub dwóch osób, które będą skanowały kody z identyfikatorów gości w celu uzyskania z systemu informacji, czy wybrany uczestnik ma prawo przedostać się do wybranej strefy w danym czasie.

Identyfikatory

Podczas większości wydarzeń recepcjonistki mają za zadanie wręczyć uczestnikowi identyfikator. Personalizacja identyfikatorów może odbyć się na dwa sposoby:

 • w drukarni - możemy założyć, iż personalizacja identyfikatorów odbywa się przed wydarzeniem, w trakcie ich produkcji w drukarni;
 • za pomocą drukarek przenośnych - zakładamy, że personalizacja identyfikatorów odbywa się w trakcie wydarzenia i dostarczymy drukarki termiczne, umożliwiające druk etykiet samoprzylepnych, które posłużą do personalizacji identyfkatorów in blanco wyprodukowanych w drukarni.
A MOŻE IDENTYFIKATOREM POWINNA BYĆ WEJŚCIÓWKA?
Na blogu CONREGO opisaliśmy niskobudżetową metodę przygotowania identyfikatorów, wymagającą jedynie materiałów biurowych i koszulek PCV.
Identyfikatory na bazie wejściówek

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję