Usługi

Organizatorom wydarzeń oferujemy znacznie więcej niż oprogramowanie, które wspomaga procesy związane z organizacją wydarzenia.

Naszą rolą jest wypełnić luki w procesie organizacji wydarzenia i sprawić, by każde ogniwo łańcucha procesu stało się równie mocne. Dlatego właśnie nasza oferta to usługi zawsze dopasowane do Twoich potrzeb.

Wdrożenie systemu rejestracji

Usługa zapewnia organizatorowi gotowe rozwiązanie w postaci systemu rejestracji. To pakiet narzędzi obsługujący proces rejestracji uczestników dowolnego wydarzenia: konferencji, kongresu albo szkolenia. Opcjonalne moduły pozwalają uczestnikom uiścić opłaty za uczestnictwo, zarezerwować nocleg czy wybrać wydarzenia towarzyszące. Na życzenie klienta umożliwiamy skonfigurowanie modułów aplikacji i rozszerzanie pakietu o dodatkowe funkcje, dostosowane bezpośrednio do potrzeb. Zespół CONREGO zapewnia wsparcie od początku do samego końca – od chwili przygotowania i wysyłki zaproszeń aż po dostarczenie organizatorowi gotowych raportów powstałych w wyniku pracy aplikacji.

Obsługa sprzedaży i rozliczeń

Oferta skierowana do organizatorów nieposiadających odpowiedniej infrastruktury i zasobów ludzkich, a także organizatorów, którzy nie spełniają wymogów formalnych do realizacji bezpośredniej sprzedaży wejściówek na konferencję, kongres lub szkolenie. Zespół CONREGO posiada autorskie oprogramowanie, zintegrowane z bramkami płatniczymi PayU, i jest w stanie w ciągu 24 godzin uruchomić sprzedaż wejściówek na wydarzenie klienta. Nasza usługa umożliwia uczestnikom realizację opłaty za pomocą elektronicznych kanałów płatności (zwykły przelew, przelew błyskawiczny, karta kredytowa) i otrzymanie faktury VAT. Występujemy w roli resellera lub Biura Usług Płatniczych.

Obsługa kontroli dostępu

Usługa przepływu uczestników to rozwiązanie w sytuacji, gdy nastaje konieczność ograniczenia dostępu do poszczególnych stref obiektu. Może się tak zdarzyć podczas wielosesyjnych konferencji, płatnych wykładów lub w przypadku ograniczonej liczby miejscówek. Dzięki usłudze organizator może ograniczyć dostęp uczestników do wybranych podczas rejestracji punktów programu, uzyskać informację o liczbie gości obecnych na każdej z sal konferencyjnych i lokalizować konkretne osoby uczestniczące w wydarzeniu. CONREGO dostarcza niezbędny sprzęt i szkoli osoby obsługujące punkty kontrolne na terenie obiektu.

Obsługa recepcji

Pierwsze wrażenie jest kluczowe, dlatego recepcja uczestników Twojego wydarzenia musi przebiegać nienagannie. Niezbędny sprzęt, oprogramowanie oraz wieloletnie doświadczenie zespołu CONREGO pozwalają uczynić obsługę recepcji płynną i bezproblemową. Zależnie od specyfiki wydarzenia i indywidualnych potrzeb organizatora, zawsze dostosowujemy naszą usługę tak, aby spełniła wszystkie wymagania. Szkolimy także personel odpowiedzialny za obsługę punktów recepcyjnych.

Biuro informacji dla uczestników

Organizatorom wydarzeń, którym zależy na profesjonalnej obsłudze komunikacji z uczestnikami oferujemy usługę Biura Informacyjnego. Zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia kontakt z uczestnikami w języku polskim i angielskim za pośrednictwem linii telefonicznej, wiadomości mailowych oraz SMS.

Szkolenia dla organizatorów

Dla klientów chcących zdobyć kwalifikacje pozwalające na samodzielną obsługę wydarzenia za pomocą aplikacji CONREGO oferujemy szkolenia umożliwiające zdobycie niezbędnej wiedzy w kwestiach takich jak proces rejestracji, aktualizacja serwisu internetowego czy wysyłka mailingu. W zależności od potrzeb, zapewniamy szkolenie w siedzibie Klienta oraz szkolenie zdalne.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję