Identyfikatory i certyfikaty

Możliwość łatwego przygotowania do druku identyfikatorów i certyfikatów dla uczestników konferencji lub szkolenia to funkcjonalność, która zaoszczędzi każdemu organizatorowi wiele godzin pracy.

Dokumenty tego typu drukowane są zwykle w najbardziej krytycznym momencie, bo na kilka dni przed wydarzeniem lub w jego trakcie. Identyfikator lub certyfikat niemal zawsze zawiera treści stałe i zmienne jednocześnie. Treści stałe to na przykład nazwa konferencji, jej logotyp, termin i miejsce odbywania się imprezy, nazwa organizatora lub liczba punktów edukacyjnych na konferencjach dla lekarzy. Treści zmienne to np. imię i nazwisko uczestnika oraz nazwa reprezentowanej przez niego organizacji lub inne dane zawarte w formularzu rejestracyjnym dla uczestników wydarzenia. Podczas prac wdrożeniowych wystarczy wskazać nam, jakie informacje będą traktowane jako zmienne, a nasz grafik w trakcie przygotowywania szablonu dokumentu osadzi je w odpowiednich miejscach. CONREGO pozwala na generowanie plików PDF przeznaczonych do druku w dowolnych rozmiarach.

Dzięki wsparciu naszej aplikacji i zespołu sprawnie:

wygenerujesz pliki PDF z dowolnym zakresem wejściówek, identyfikatorów lub certyfikatów gotowych do druku,
przygotujesz i roześlesz do uczestników wejściówki z kodami QR lub kreskowymi umożliwiające sprawną identyfikację uczestników na recepcji i przy punktach kontrolnych.

Zapisz się do newslettera CONREGO i zdobywaj wiedzę!

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin newslettera internetowego na stronie conrego.pl

Poznaj 9 technik skutecznej promocji wydarzenia!

Bezpłatny poradnik podpowie Ci, jak zwiększyć zainteresowanie uczestników i tempo sprzedaży wejściówek na Twoją konferencję, kongres lub szkolenie, czyli:

- jak komunikować się z uczestnikami,
- jak bezpłatnie reklamować wydarzenie,
- jak sprawić, by uczestnicy polecali event,
- jak zaangażować speakerów w promocję,
- jak wzmocnić markę wydarzenia.