Wdrożenia systemu CONREGO

Samodzielne uruchomienie systemu rejestracji uczestników nie wchodzi w rachubę, więc poszukujesz dostawcy, który zapewni gotowe rozwiązanie?

Jako autorzy CONREGO sprawnie wdrożymy nasz system na potrzeby Twojego wydarzenia.

To usługa polegająca na udostępnieniu organizatorowi w pełni dostosowanego do potrzeb rozwiązania w postaci systemu rejestracji uczestników, dzięki któremu będą mogli zgłosić swój udział w konferencji, kongresie lub szkoleniu, a także wybrać interesujące ich wydarzenia towarzyszące, zarezerwować nocleg oraz opłacić uczestnictwo. W zależności od tego, które procesy planujesz wesprzeć systemowo, udostępnimy i skonfigurujemy niezbędne moduły aplikacji lub na Twoje życzenie zbudujemy nowe funkcje.

Zespół CONREGO zapewnia wsparcie od chwili przygotowania i wysyłki zaproszeń, aż po dostarczenie organizatorowi gotowych raportów powstałych w wyniku pracy aplikacji.

Zaprojektujemy responsywną stronę internetową eventu

Usługa opcjonalna, polegająca na przygotowaniu serwisu internetowego w pełni zintegrowanego z systemem rejestracji uczestników. Strona internetowa stanowi doskonałe narzędzie do promocji wydarzenia oraz komunikacji z uczestnikami, zarówno przed wydarzeniem, jak i po jego zakończeniu. Poza formularzami rejestracji uczestników w strukturach serwisu możemy osadzić program wydarzenia, formularz wysyłki abstraktów lub ankiet ewaluacyjnych, zaprezentować hotele i opublikować dowolne media (video, grafika, dźwięk).

Nasz zespół zadba o spójność projektu z systemem identyfikacji organizatora lub wydarzenia.

Wsparcie dla organizatorów wydarzeń

Organizatorom wydarzeń oferujemy znacznie więcej niż wdrożenie systemu rejestracji uczestników. Zespół CONREGO jest przygotowany, by w każdej chwili nieść pomoc i wyręczać klienta na wszystkich etapach pracy przy organizacji wydarzenia.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję