Możliwości systemu

Nasz system oferuje wszystko czego potrzebujesz do organizacji dowolnego wydarzenia, ponieważ tworzymy funkcje, które do tej pory istniały wyłącznie w Twojej wyobraźni.

Znakomita większość wdrożeń jest natomiast realizowana w oparciu o bogaty zestaw funkcji, które mamy w ofercie:

Wysyłka zaproszeń

Klienci chcący ograniczyć dostęp do swojego wydarzenia powinni zwrócić uwagę na możliwość elektronicznej wysyłki zaproszeń. Dzięki systemowi CONREGO możesz posłużyć się unikatowymi kodami lub linkami i za ich pomocą sprawnie przeprowadzić proces wysyłki.

Rejestracja uczestników

Zasadnicza funkcja CONREGO pozwala na bezproblemową rejestrację uczestników Twojego wydarzenia. Pod tym pojęciem kryje się złożony proces, którego cechy zostaną dostosowane bezpośrednio do charakterystyki organizowanego eventu.

Obsługa płatności i faktur

Odpowiednio skonfigurowany system CONREGO to także samowystarczalne i bezpieczne narzędzie sprzedażowe. Zintegrowane z bramką płatniczą agenta rozliczeniowego zapewnia obsługę płatności za pomocą przelewów online oraz kart kredytowych.

Zarządzanie salami

System CONREGO pozwala zarządzać dostępnością obiektów z limitowaną liczbą miejsc. Dzięki temu możesz być pewny, że na Twoją konferencję nie zarejestruje się więcej uczestników niż umożliwia to dostępna liczba miejsc.

Raporty i zestawienia

CONREGO jest w stanie wygenerować raporty zawierające dowolny zestaw danych zebranych podczas rejestracji uczestników, wysyłki prac naukowych czy wysyłki mailingów. Sam wybierasz, jakich danych potrzebujesz, a system udostępnia je w formacie XLS.

Serwis internetowy wydarzenia

Funkcjonalność pozwala na budowę i prowadzenie w pełni responsywnego serwisu internetowego, zaprojektowanego przez grafików CONREGO. Dzięki niemu wypromujesz swoje wydarzenie, a także skomunikujesz się z jego uczestnikami.

Wysyłka mailingów i wiadomości SMS

Moduł wysyłki mailingów oraz wiadomości SMS pozwoli ci na komunikację z uczestnikami wydarzenia w każdej chwili i bez konieczności eksportowania danych do aplikacji zewnętrznej.

Identyfikatory i certyfikaty

Funkcja generowania identyfikatorów oraz certyfikatów w formie gotowych do druku plików PDF pozwala zaoszczędzić ogrom pracy – w systemie CONREGO zajmuje to dosłownie chwilę.

Ankiety, abstrakty i recenzje

Funkcja przygotowująca uniwersalne ankiety to proste i niezwykle przydatne narzędzie pozwalające między innymi na prowadzenie badań marketingowych, wysyłkę prac naukowych i konkursowych, a także ich wygodną moderację oraz recenzję.

Recepcja i kontrola dostępu

Recepcja za pomocą systemu CONREGO to potężne i efektywne narzędzie przygotowane do obsługi dużych grup uczestników. Dzięki zastosowaniu skanera kodów QR i odpowiednio zaprojektowanych identyfikatorów pozwala ono kontrolować dostęp uczestników do wybranych stref i jednocześnie raportuje na bieżąco poszczególne aspekty trwającego wydarzenia.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję