Serwis internetowy wydarzenia

Poszukujesz systemu rejestracji ze zintegrowanym serwisem internetowym? CONREGO oferuje zestaw narzędzi, które pozwalają wygodnie aktualizować stronę internetową zaprojektowaną przez naszych grafików.

Całkowita integracja funkcjonalna i wizualna systemu rejestracji z responsywnym serwisem internetowym daje ogromny komfort pracy. Nie musisz zlecać projektowania strony i uruchamiać innej aplikacji, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, wbudowaliśmy w CONREGO.

IDEALNA STRONA INTERNETOWA WYDARZENIA
Strona internetowa to wizytówka. To właśnie ona może zainteresować lub zniechęcić potencjalnych uczestników Twojego wydarzenia. Na naszym blogu wyjaśniamy co powinna zawierać strona poświęcona konferencji lub kongresowi.

Idealna strona internetowa wydarzenia

Po zakończeniu prac wdrożeniowych uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego, dzięki któremu z łatwością dodasz kolejne zakładki i zredagujesz ich treść. Wszystkie strony wchodzące w skład serwisu utrzymane będą w jednolitej stylistyce, zaprojektowanej na etapie wdrożenia. Podstrony serwisu wydarzenia mogą zawierać dowolne media (video, muzyka, grafika), a także elementy predefiniowane, takie jak bannery lub panel z programem wydarzenia. Możliwości budowy, rozwoju i wykorzystania narzędzia, jakim jest serwis internetowy, ograniczają wyłącznie Twoje potrzeby. Dzięki responsywności (RWD) strona internetowa Twojego wydarzenia będzie czytelna na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon) i z powodzeniem zastąpi większość funkcji oferowanych przez aplikacje mobilne.

W ramach wdrożenia CONREGO nasz zespół:

  • przygotuje szatę graficzną serwisu organizowanego wydarzenia spójną z systemem identyfikacji Twojej organizacji,
  • zadba o elastyczność (responsywność) projektu i przetestuje działanie strony na ekranach różnej wielkości,
  • pomoże Ci publikować treści tekstowe i różne media na podstronach gotowego serwisu.

DLACZEGO POTRZEBUJESZ RESPONSYWNEJ STRONY INTERNETOWEJ WYDARZENIA?
Responsywna strona internetowa wydarzenia - na blogu CONREGO wyjaśniamy czym jest responsywność, dlaczego jest tak ważna i jakie z niej płyną korzyści!
Responsywna strona wydarzenia

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję