Wsparcie techniczne i merytoryczne

Wsparcie techniczne rejestracji na konferencjeW ramach usługi wdrożeniowej CONREGO zapewniamy telefoniczne wsparcie w zakresie obsługi systemu rejestracji uczestników, a także wszelkich innych funkcjonalności wykorzystywanych w procesie organizacji konferencji.

Pomoc oraz informacje na temat funkcjonowania systemu można uzyskać pod numerami 95 735 15 96 oraz 733 666 922 lub wysyłając e-mail na adres zapytania@conrego.pl.

W zależności od potrzeb i harmonogramu przygotowań do konferencji, dobierzemy optymalny zakres usług serwisowych i czas dostępu do pomocy telefonicznej. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dedykowany serwis telefoniczny, obsługiwany przez doświadczonych serwisantów i konsultantów.

 

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję