Mailingi i wiadomości SMS

CONREGO posiada funkcjonalność pozwalającą na prowadzenie szybkiej i skutecznej komunikacji z zarejestrowanymi uczestnikami wydarzenia.

Dystrybucja mailingów stanowi złożony problem, znając jednak potrzeby organizatorów wydarzeń wbudowaliśmy w system rejestracji CONREGO moduł umożliwiający masową wysyłkę wiadomości e-mail i SMS.

Na etapie wdrożenia systemu rejestracji możemy przygotować niezbędne szablony wiadomości mailowych z zaproszeniami i przypomnieniami lub wiadomości informacyjne, które wyślesz do uczestników spełniających określone warunki (np. posiadających wybrany status rejestracji czy posługujących się określonym językiem).

Na życzenie organizatora możemy w treści mailingów osadzić dane bazujące na polach formularza rejestracyjnego lub formularza wysyłki abstraktów. Wiadomości wysłane do uczestników trafiają do specjalnego raportu z historią wysyłek.

Nasz zespół pomoże Ci:

stworzyć grupy odbiorców wiadomości spośród zarejestrowanych uczestników,
przygotować szablony wiadomość e-mail lub SMS,
spersonalizować wiadomość, korzystając z tagów pól w systemie rejestracji,
uzyskać dostęp do raportu wysłanych wiadomości oraz ewentualnych błędów wysyłki,
wykorzystać system do wysyłki wiadomości SMS poprzez integrację z API zewnętrznego operatora.

Zapisz się do newslettera CONREGO i zdobywaj wiedzę!

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin newslettera internetowego na stronie conrego.pl

Poznaj 9 technik skutecznej promocji wydarzenia!

Bezpłatny poradnik podpowie Ci, jak zwiększyć zainteresowanie uczestników i tempo sprzedaży wejściówek na Twoją konferencję, kongres lub szkolenie, czyli:

- jak komunikować się z uczestnikami,
- jak bezpłatnie reklamować wydarzenie,
- jak sprawić, by uczestnicy polecali event,
- jak zaangażować speakerów w promocję,
- jak wzmocnić markę wydarzenia.