Wysyłka zaproszeń

Nasz system rejestracji oferuje funkcję umożliwiającą import bazy danych gości oraz masową wysyłkę zaproszeń.

W oparciu o dostarczoną przez organizatora treść przygotujemy formatkę wiadomości e-mail, w której osadzony zostanie link do formularza zgłoszeniowego.

Zaproszenia na wydarzenia zamknięte

Wydarzenia zamknięte charakteryzuje restrykcyjny dobór gości. Wypracowaliśmy rozwiązanie, które znacznie ułatwia proces zapraszania poprzez umożliwienie rejestracji tylko wybranym gościom. Funkcja ta pozwala na wysyłkę zaproszeń, które zostały wzbogacone o unikatowe kody lub linki. Kod (lub link) przypisany do wybranego uczestnika nie może zostać wykorzystany przez inną osobę. Organizator może w łatwy sposób sprawdzić, który kod został już wykorzystany. Dzięki temu każdy z odbiorców zaproszenia uzyska dostęp do spersonalizowanego formularza zgłoszeniowego i będzie mógł podjąć rejestrację lub podjąć decyzję o rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu.

Zespół CONREGO pomoże Ci:

  • wygenerować kody i przypisać je dla każdego z gości,
  • zorganizować wysyłkę zaproszeń do wyselekcjonowanych osób,
  • zweryfikować, kto z zaproszonych gości jeszcze nie potwierdził uczestnictwa,
  • wysłać przypomnienia do „spóźnialskich”,
  • wygenerować zaproszenia jako pliki PDF, które można wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną.

KOMUNIKACJA Z UCZESTNIKAMI WYDARZEŃ ZA POMOCĄ E-MAILI
Wyobrażasz sobie konieczność napisania, a następnie ręcznego wysłania wiadomości mailowych do kilkuset albo kilku tysięcy uczestników? Na naszym blogu dowiesz się jak ułatwić sobie pracę wykorzystując system CONREGO.

Komunikacja mailowa w CONREGO

JAK ZOPTYMALIZOWAĆ WYSYŁKĘ WIADOMOŚCI W CONREGO
Wysyłka wiadomości e-mail jest nieodłącznym elementem każdego, nawet najprostszego systemu rejestracji. Jak poradzić sobie z przygotowaniem wiadomości? Na naszym blogu dowiesz się jak zapobiegać lądowaniu maili w folderze SPAM na kontach odbiorców!
Optymalizacja mailingów do uczestników

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję