Wysyłka zaproszeń

Nasz system rejestracji oferuje funkcję umożliwiającą import bazy danych gości oraz masową wysyłkę zaproszeń. W oparciu o dostarczoną przez organizatora treść przygotujemy formatkę wiadomości e-mail, w której osadzony zostanie link do formularza zgłoszeniowego.

Zaproszenia na wydarzenia zamknięte

Wydarzenia zamknięte charakteryzuje restrykcyjny dobór gości. Wypracowaliśmy rozwiązanie, które znacznie ułatwia proces zapraszania poprzez umożliwienie rejestracji tylko wybranym gościom. Funkcja ta pozwala na wysyłkę zaproszeń, które zostały wzbogacone o unikatowe kody lub linki. Kod (lub link) przypisany do wybranego uczestnika nie może zostać wykorzystany przez inną osobę. Organizator może w łatwy sposób sprawdzić, który kod został już wykorzystany. Dzięki temu każdy z odbiorców zaproszenia uzyska dostęp do spersonalizowanego formularza zgłoszeniowego i będzie mógł podjąć rejestrację lub podjąć decyzję o rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu.

Zespół CONREGO pomoże Ci:

wygenerować kody i przypisać je dla każdego z gości,
zorganizować wysyłkę zaproszeń do wyselekcjonowanych osób,
zweryfikować, kto z zaproszonych gości jeszcze nie potwierdził uczestnictwa,
wysłać przypomnienia do „spóźnialskich”,
wygenerować zaproszenia jako pliki PDF, które można wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną.

Zapisz się do newslettera CONREGO i zdobywaj wiedzę!

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję politykę prywatności oraz regulamin newslettera internetowego na stronie conrego.pl

Poznaj 9 technik skutecznej promocji wydarzenia!

Bezpłatny poradnik podpowie Ci, jak zwiększyć zainteresowanie uczestników i tempo sprzedaży wejściówek na Twoją konferencję, kongres lub szkolenie, czyli:

- jak komunikować się z uczestnikami,
- jak bezpłatnie reklamować wydarzenie,
- jak sprawić, by uczestnicy polecali event,
- jak zaangażować speakerów w promocję,
- jak wzmocnić markę wydarzenia.