Poznaj nas bliżej

Od 2010 roku dostarczamy organizatorom wydarzeń zestaw rozwiązań, które wspomagają realizację najbardziej kosztownych i czasochłonnych procesów.

Fundament

Od 2010 roku utrzymujemy pozycję lidera usług IT dla branży eventowej w Polsce. Od 2017 roku oferujemy nasze wsparcie klientom w Unii Europejskiej, Bliskim Wschodzie, Azji, Afryce i obu Amerykach.

System rejestracji uczestników stanowiący fundament oferty CONREGO jest odpowiedzią na całą gamę potrzeb związanych z organizacją wydarzeń i obsługą ich uczestników.

system rejestracji uczestników i obsługi wydarzeń

Zespół

Poznaj zespół architektów fundamentu, na którym organizatorzy budują wydarzenia:

Joanna Chrościechowska

Joanna Chrościechowska

Partner zarządzający, CEO

Tomasz Chrościechowski

Tomasz Chrościechowski

Partner zarządzający, CTO

Roksana Sobczak

Roksana
Sobczak

Manager Projektów

Krzysztof Jagoda

Krzysztof
Jagoda

Starszy deweloper

Marcin Witek

Marcin
Witek

Starszy deweloper

Misja

Stanowimy oparcie dla organizatorów wydarzeń, którzy poszukują optymalizacji procesów związanych z obsługą uczestników wydarzeń.

Nasze oprogramowanie i usługi mają ułatwić im rejestrację uczestników, sprzedaż wejściówek, komunikację z uczestnikami, przygotowanie identyfikatorów, obsługę uczestników w trakcie wydarzenia, raportowanie i analitykę. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie i skuteczna organizacja pracy uzupełniają ofertę usług bazujących na autorskim oprogramowaniu czyniąc ją bezpieczną, skuteczną i konkurencyjną.

Wizja

CONREGO stanowi odpowiedź na potrzeby organizatorów wydarzeń i ewoluuje wraz z nimi.

Nasze usługi związane z rejestracją i obsługą uczestników wydarzeń docenili liderzy branży eventowej i farmaceutycznej. Nasze oprogramowanie łączy najnowsze technologie i doświadczenie zdobyte podczas organizacji ponad 2000 wydarzeń, na które zarejestrowało się ponad 1 000 000 uczestników. Dziś CONREGO jest uznanym standardem jakości i sprawdzoną metodologią pracy, lecz wymaga ciągłego doskonalenia w stale zmieniających się warunkach rynkowych. Skuteczny rozwój i dążenie do celów wymagają stabilizacji biznesowej, którą oferuje dywersyfikacja rynków zbytu. Wyzwaniem, jakie podjęliśmy w 2017 roku, jest ekspansja na rynki zagraniczne.

Nasi klienci

to organizatorzy konferencji, kongresów, szkoleń i targów, koncerny farmaceutyczne, agencje eventowe i PR, organizacje rządowe i pozarządowe, stowarzyszenia oraz wiele uczelni wyższych.

Firmy, które wykorzystały systeme rejestracji uczestników CONREGO do obsługi wydarzeń Organizatorzy konferencji, których wsparliśmy systemem rejestracji uczestników CONREGO