Wdrożenia systemu rejestracji CONREGO

Samodzielne uruchomienie systemu rejestracji uczestników nie wchodzi w rachubę, więc poszukujesz dostawcy, który zapewni gotowe rozwiązanie?

Wdrożymy nasz system rejestracji na potrzeby Twojego wydarzenia

To usługa polegająca na udostępnieniu organizatorowi w pełni dostosowanego do potrzeb rozwiązania w postaci systemu do rejestracji uczestników, dzięki któremu będą mogli zgłosić swój udział w konferencji, kongresie lub szkoleniu, a także wybrać interesujące ich wydarzenia towarzyszące, zarezerwować nocleg oraz opłacić uczestnictwo. W zależności od tego, które procesy planujesz wesprzeć systemowo, udostępnimy i skonfigurujemy niezbędne moduły aplikacji lub na Twoje życzenie zbudujemy nowe funkcje.

Zespół CONREGO zapewnia wsparcie od chwili przygotowania i wysyłki zaproszeń, aż po dostarczenie organizatorowi gotowych raportów powstałych w wyniku pracy aplikacji.

Zaprojektujemy responsywną stronę internetową eventu

Usługa opcjonalna, polegająca na przygotowaniu strony internetowej wydarzenia w pełni zintegrowanego z systemem rejestracji uczestników. Strona internetowa stanowi doskonałe narzędzie do promocji wydarzenia oraz komunikacji z uczestnikami, zarówno przed wydarzeniem, jak i po jego zakończeniu. Poza formularzami rejestracji uczestników w strukturach serwisu możemy osadzić program wydarzenia, formularz wysyłki abstraktów lub ankiet ewaluacyjnych, zaprezentować hotele i opublikować dowolne media (video, grafika, dźwięk).

Nasz zespół zadba o spójność projektu z systemem identyfikacji organizatora lub wydarzenia.

Wsparcie dla organizatorów wydarzeń

Organizatorom wydarzeń oferujemy znacznie więcej niż program do organizacji konferencji. Zespół CONREGO jest przygotowany, by nieść pomoc na wszystkich etapach pracy przy organizacji wydarzenia.