Obsługa gości na miejscu

Funkcjonalności recepcji i kontroli dostępu umożliwiają wykorzystanie szerokiego wachlarza rozwiązań do obsługi uczestników na wydarzeniu.

Recepcja

obsługa eventu recepcyjna i kontrola dostępu

...jest miejscem pierwszego kontaktu. Nasze rozwiązanie zautomatyzuje szereg czynności związanych z pracą stanowisk recepcyjnych:

Do obsługi recepcji polecamy wykorzystanie laptopów z czytnikami kodów QR. Takie stanowisko wygląda profesjonalnie, a to sugeruje uczestnikom, że w przypadku pytań, powinni się udać właśnie tam.

Kontrola dostępu uczestników

...może pełnić kilka funkcji, ale z założenia służy do kontrolowania praw wstępu uczestników na konkretne punkty programu, na które należy się osobno zarejestrować.

Moduł ten pozwala na:

W odróżnieniu od recepcji, tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie aplikacji mobilnej CONREGO Check-In na smartfonach lub tabletach. Są one zdecydowanie poręczniejsze niż stanowiska z laptopami, a obsługa punktów kontroli dostępu jest na tyle prosta, że nie wymaga użycia klawiatury.

Sprzęt do obsługi recepcji i kontroli dostępu

Rozwiązania sprzętowe do obsługi tych modułów opisaliśmy szczegółowo na naszym blogu:
Jaki sprzęt wybrać do kontroli dostępu i recepcji wydarzenia?

Aplikacja mobilna CONREGO Check-In

Nie posiadasz czytników kodów QR lub nie chcesz korzystać z laptopów na stanowiskach recepcyjnych lub kontrolnych? Rozwiązaniem jest nasza aplikacja mobilna oferująca wszystkie (poza drukowaniem) funkcje modułu Obsługa gości. Stanowi ona rozwiązanie skuteczniejsze niż papierowe listy gości czy arkusz kalkulacyjny, a przy tym tańsze niż laptopy i czytniki kodów QR. Do korzystania z aplikacji wystarczy subskrypcja CONREGO All-In-One oraz telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS oraz dostępem do Internetu. Szybkość odczytu kodu QR jest zależna od jakości aparatu.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej:

  • Masz w kieszeni kompletne stanowisko recepcyjne (poza drukarką).
  • Zawsze wiesz, ile osób jest na wydarzeniu, a ile jeszcze nie przyszło.
  • Przeszukasz listę tysiąca gości w pół sekundy bez możliwości pomyłki.
  • W każdej chwili możesz dodać uczestnika do listy gości dowolnego wykładu.

Pobierz aplikację CONREGO Check-In skanując kod QR lub z poziomu sklepów Google Play lub App Store.

Jak działa aplikacja?

Zobacz jak łatwo obsłużyć uczestników wydarzeń z naszą aplikacją na Twoim telefonie.

Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu Android za pomocą kodu QR Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu Android
Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu iOS za pomocą kodu QR Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu iOS