Sprzedaż wejściówek i biletów

Jeśli sprzedajesz wejściówki lub bilety na wydarzenie, chcesz mieć pełną kontrolę nad cenami i całym procesem. Z CONREGO to możliwe.

System CONREGO pozwala na implementację elastycznej polityki cenowej oraz łatwą obsługę wyjątków. Ceny mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od typu wejściówki i czasu rejestracji (bilety early bird, regular i last minute), co w połączeniu z kodami rabatowymi zaspokoi niemal wszystkie potrzeby związane z tworzeniem cennika.

Co więcej, tak rozbudowane ceny można przypisać do poszczególnych punktów oferty przedstawianych uczestnikowi, co jeszcze zwiększa możliwości dostosowania systemu sprzedaży do modelu biznesowego organizatora.

Dzięki integracji z jedną z dostępnych bramek płatności online, transakcja może być częścią procesu rejestracji. Obecnie umożliwiamy łatwe połączenie systemu z następującymi metodami płatności:

Stripe, PayPal, Braintree, tpay, PayU, FirstData, BLOCKCHAIN, Przelewy24, eCard, dotpay, Blue Media Stripe, PayPal, Braintree, tpay, PayU, FirstData, BLOCKCHAIN, Przelewy24, eCard, dotpay, Blue Media
sprzedaż wejściówek na wydarzenia

Po zakończonej transakcji, rejestracja zostanie automatycznie oznaczona jako zapłacona, a system wygeneruje dla niej fakturę VAT.

Do każdej rejestracji możesz też utworzyć dodatkowe transakcje, które nie muszą wynikać z wybranych przez uczestnika punktów oferty. Pozwala to na usystematyzowanie wyjątkowych sytuacji, na przykład dodatkowych miejsc parkingowych lub innych usług nie ujętych w ofercie.