Szkolenia dla użytkowników systemu rejestracji

Bieżąca obsługa systemu jest prosta, jednak chcemy się upewnić, że nie będziesz mieć żadnych wątpliwości co do działania dostępnych funkcji.

Kto pyta nie błądzi

Proces rejestracji, aktualizacja strony z rejestracją, wysyłka mailingów i inne czynności realizowane przez interfejs aplikacji CONREGO wymagają podstawowej wiedzy na temat obsługi aplikacji internetowych. Z myślą o organizatorach konferencji, którzy chcieliby samodzielnie zająć się obsługą, organizujemy szkolenia. Oferujemy dwie formy szkoleń:

Szkolenie zdalne

Opcja szkolenia zdalnego jest bezpłatna dla podmiotów zdecydowanych na wdrożenie systemu. Szkolenie za pomocą transmisji opartej o CONREGO Live jest niemal tak skuteczne jak szkolenie w siedzibie Klienta, ponieważ nasza platforma umożliwia nie tylko połączenie głosowe, ale także projekcję ekranu naszego komputera oraz dowolnych dokumentów. Dzięki temu podczas omawiania funkcji prezentujemy ich działanie, a użytkownik ma możliwość śledzenia każdej czynności, którą podejmujemy.

Sesje on-boardingowe

Podobnie jak szkolenia sesje on-boardingowe realizujemy zdalnie. Jeden z naszych ekspertów przeprowadzi Cię przez interfejs systemu rejestracji uczestników, zaprezentuje najważniejsze funkcje i podpowie jak CONREGO ułatwi Twoją pracę.

Szkolenie w siedzibie Klienta

W budżecie wdrożenia (Enterprise) możemy uwzględnić pozycję szkolenia w siedzibie Klienta. W zależności od zakresu wiedzy, jaki powinien posiadać organizator, szkolenie odbywa się z podziałem na sesje – każda po 45-60 minut. Zwykle przeszkolenie użytkownika z całości obsługi systemu rejestracji nie trwa dłużej niż trzy sesje.

Otwarty dostęp do dokumentacji systemu CONREGO

Bez względu na to, czy korzystasz z gotowego systemu rejestracji, który dla Ciebie skonfigurowaliśmy, czy zakupiłeś jednen z dostępnych w naszej ofercie planów abonamentowych, to wiedz, że system został świetnie udokumentowany.

Wewnątrz samej aplikacji znajdziesz podpowiedzi i samouczki, a na naszym blogu ekspertów organizacji wydarzeń mnóstwo poradników omawiających różne aspekty obsługi oprogramowania CONREGO.