Szkolenia dla użytkowników systemu rejestracji

Bieżąca obsługa systemu jest prosta, jednak chcemy się upewnić, że nie będziesz mieć żadnych wątpliwości co do działania dostępnych funkcji.

Kto pyta nie błądzi

Proces rejestracji, aktualizacja strony z rejestracją, wysyłka mailingów i inne czynności realizowane przez interfejs aplikacji CONREGO wymagają podstawowej wiedzy na temat obsługi aplikacji internetowych. Z myślą o organizatorach konferencji, którzy chcieliby samodzielnie zająć się obsługą, organizujemy szkolenia. Oferujemy trzy formy szkoleń:

Szkolenie zdalne

Opcja szkolenia zdalnego jest bezpłatna dla podmiotów zdecydowanych na wdrożenie systemu. Szkolenie za pomocą transmisji opartej o CONREGO Live jest niemal tak skuteczne jak szkolenie w siedzibie Klienta, ponieważ nasza platforma umożliwia nie tylko połączenie głosowe, ale także projekcję ekranu naszego komputera oraz dowolnych dokumentów. Dzięki temu podczas omawiania funkcji prezentujemy ich działanie, a użytkownik ma możliwość śledzenia każdej czynności, którą podejmujemy.

Sesje on-boardingowe

Podobnie jak szkolenia, sesje on-boardingowe realizujemy zdalnie. Jeden z naszych ekspertów zaprezentuje Ci przez nasz system rejestracji, zaprezentuje najważniejsze funkcje i podpowie jak CONREGO ułatwi Twoją pracę.

Szkolenie w siedzibie Klienta

W budżecie wdrożenia (Enterprise) możemy uwzględnić pozycję szkolenia w siedzibie Klienta. W zależności od zakresu wiedzy, jaki powinien posiadać organizator, szkolenie odbywa się z podziałem na sesje – każda po 45-60 minut. Zwykle przeszkolenie użytkownika z całości obsługi systemu rejestracji nie trwa dłużej niż trzy sesje.

Otwarty dostęp do dokumentacji systemu CONREGO

Bez względu na to, czy korzystasz z usługi w modelu Enterprise, w ramach której dostarczamy gotowy system rejestracji, czy korzystasz z jednego z dostępnych w naszej ofercie planów abonamentowych, to wiedz, że system został świetnie udokumentowany.

Wewnątrz samej aplikacji znajdziesz podpowiedzi i samouczki, a nasz blog ekspertów organizacji wydarzeń oferuje mnóstwo poradników omawiających różne aspekty obsługi oprogramowania CONREGO.