Blog ekspertów w obsłudze uczestników wydarzeń

Inspiracje, praktyczne rozwiązania i mnóstwo wartościowej wiedzy, którą zebraliśmy w ciągu dekady.

Wszystkie Poradniki Studia przypadku Wywiady #EventGoer Aktualizacje
 

Eventy online z CONREGO: Konferencje wirtualne

W drugim artykule z serii o tym, jak platforma konferencji online CONREGO Live może pomóc w realizacji założonego wydarzenia.

 

Eventy online z CONREGO: Wirtualne targi

Chcesz zorganizować targi w wersji online? Świetnie! W tym artykule przedstawiamy przykładową realizację.

 

Jak napisać perfekcyjny regulamin rejestracji na konferencję?

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu i przetwarzania danych osobowych muszą być jasne. Publikując dobrze napisany regulamin uczestnictwa i poprawne klauzule o przetwarzaniu danych chronisz zarówno siebie, jak i swoich klientów.

 

10 wskazówek dla prelegentów występujących online

W roku 2020 zaobserwowaliśmy duży wzrost popularności eventów online. Biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną, opcje prowadzenia wykładów w dotychczasowej formie są bardzo ograniczone i w dużej mierze pozostają nam tylko konferencje online.

 

5 porad dla organizatorów wydarzeń hybrydowych

Udane wydarzenie hybrydowe może być trudne do zrealizowania, ponieważ zasadniczo są to dwa oddzielne wydarzenia: wydarzenie klasyczne i konferencja online. Aby przebiegło sprawnie, musisz mieć praktyczną wiedzę na temat obu tych rodzajów.

 

6 pomysłów na niezapomniany event online

Zapewne nie raz organizowaliście lub uczestniczyliście w konferencji, której forma, treść i przebieg zapadły Wam w pamięć. Zapewne te wspomnienia sięgają wydarzeń, które miały miejsce przed marcem 2020 roku.

 

Case study: Webinar Galderma

Pod koniec kwietnia 2020 r. zostaliśmy poproszeni o wsparcie Agencji Bloch & Friends w organizacji spotkania dla Galdermy – największej na świecie niezależnej firmy dermatologicznej.

 

Jak zorganizować event online?

Zamierzasz dołączyć do wciąż rosnącego grona organizatorów eventów online lub webinariów? Świetnie! W tym artykule przedstawię najważniejsze rzeczy, o których trzeba pamiętać przy organizacji eventu online.

 

Mamy konferencje online!

Coraz więcej organizatorów wydarzeń decyduje się na przeniesienie swoich konferencji do internetu. Trudno im się dziwić - w ogromnej większości przypadków jest to rozwiązanie lepsze niż odwołanie wydarzenia.

 

3 sposoby szybkiego pozyskiwania uczestników wydarzenia

Ruszasz z wydarzeniem i zaczynasz modlić się o to, by ktoś kupił bilet? Sam przyznaj - to nie najlepsza strategia. Lepiej sprawdź skuteczne metody szybkiego pozyskiwania uczestników.