#eventgoer: Tomasz Chrościechowski

Cześć! Nazywam się Tomasz Chrościechowski. Chodzę na eventy. Na eventach pojawiam się zawodowo… to znaczy, że praktycznie wszystkie konferencje, w których brałem udział, organizowane są przez klientów mojej firmy. Pomagam im w radzeniu sobie z uczestnikami, ich obsługą i organizacją ich przepływu.

#eventgoer: Tomasz Chrościechowski

Spotkasz mnie na takich eventach, jak konferencje korporacyjne, branżowe, medyczne i szkolenia.


Zwracam szczególną uwagę na architekturę obiektu, w jakim odbywa się event, porządek i przepustowość stanowisk recepcyjnych, stabilny dostęp do internetu i catering… uwielbiam zimne przekąski!


Oczekuję, że organizator dopilnuje, by infrastruktura była gotowa zanim pojawi się zespół CONREGO. Brak gotowego dostępu do sieci elektrycznej lub internetu potrafi narazić całe przedsięwzięcie na porażkę. Moja rola polega na tym, by zweryfikować infrastrukturę, zapewnić rozwiązania od niej zależne i pozwolić organizatorowi skupić się na całej reszcie.


Drażni mnie ignorancja, która cechuje organizatorów zakładających, że “jakoś to będzie”. Sukces jest efektem pracy i wiedzy, więc wynikową tego jak się przygotujesz, by go osiągnąć. Nie lubię ryzykować bez potrzeby.


Najbardziej lubię wymagających organizatorów. Wymagają wiele od podwykonawców, ale także od siebie. Daje to wysokiej jakości efekt końcowy, a ich samych, uczestników i nas najbardziej interesuje jakość, która gwarantuje unikalne doświadczenie.

Lukasz Krawczuk

Dzięki! Tak, to właśnie Tomek. Rzeczowy, skrupulatny, uczulony na brak kompetencji i niedbalstwo. Jak z nim postępować? Na pewno doceni, jeśli każde stanowisko recepcyjne będzie miało dostęp do sieci elektrycznej i internetu. Jeśli chodzi o resztę, wystarczy mu zaufać, bo zawsze stawia jakość na pierwszym miejscu. Nie zapomnij go jednak poinformować o zmianach organizacyjnych już podczas wydarzenia. Jeśli zmienią się założenia, a Tomek nie będzie o tym wiedział, to może to wywołać frustrację zarówno u niego, jak i u uczestników, bo obie strony mogą posiadać sprzeczne informacje. Dopilnuj, żeby był dobrze poinformowany, a on zrobi to samo dla Ciebie.
Na kolejną odsłonę zapraszam dokładnie za dwa tygodnie. Do zobaczenia!