Uczestnicy Twojego eventu oczekują łatwej rejestracji

Wypróbuj system rejestracji uczestników CONREGO bezpłatnie przez 14 dni.

Organizatorzy wydarzeń, którzy skorzystali ze wsparcia systemu rejestracji uczestników CONREGO

Organizatorzy wydarzeń oczekują skuteczności

Dlatego też nasz system rejestracji ułatwi Ci pracę dzięki automatyzacji obsługi uczestników.

Zaproszenia dla uczestników

Masz gotową listę zaproszonych gości w pliku XLS? Zaimportuj ją do systemu rejestracji i wyślij masowo spersonalizowane zaproszenia do rejestracji na event z linkami prowadzącymi do formularza zgłoszeniowego.

Wypróbuj bezpłatnie
zaproszenia elektroniczne na event
rejestracja uczestników na konferencje

Rejestracja uczestników

Przygotuj formularz zgłoszeniowy na własnych warunkach, dla dowolnej liczby typów uczestników lub wejściówek. Masz do dyspozycji bezpieczny i zgodny z RODO system rejestracji.

Wypróbuj bezpłatnie

Sprzedaż wejściówek

Zaoferuj uczestnikom elasytyczny cennik opłat za uczestnictwo oraz dodatkowo kody rabatowe i rozliczenia w dowolnej walucie. System rejestracji połączysz z ulubioną platformą płatniczą. Co powiesz na automatyczną wysyłkę faktur za wejściówki?

Wypróbuj bezpłatnie
sprzedaż wejściówek na konferencje
responsywna strona eventu

Strona eventu

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Uruchom dobrze zaprojektowaną stronę wydarzenia, która umożliwi prezentację prelegentów i programu oraz będzie promowała Twoją markę. Twoja strona będzie responsywna i wielojęzyczna.

Wypróbuj bezpłatnie

Ankiety i konkursy

Utwórz ankietę ewaluacyjną, konkursową lub formularz Call For Papers. Wszystkie zebrane dane będą dostępne w Twoim panelu administracyjnym i do pobrania w plikach XLS.

Wypróbuj bezpłatnie
formularz konkursowy lub ankieta
wysyłanie mailingów do uczestników eventu

Mailingi i wiadomości SMS

Komunikuj się z uczestnikami wydarzenia za pomocą mailingów i wiadomości SMS dzięki wysyłce masowej lub indywidualnej. Uczestnicy docenią personalizację, jaką oferuje system rejestracji. W mailingach dostarczysz wejściówki z kodem QR oraz załączniki z mapą obiektu lub programem wydarzenia.

Wypróbuj bezpłatnie

Obsługa recepcji i kontrola dostępu

Pozbądź się kolejek podczas powitania uczestników na recepcji konferencyjnej i kontroluj ich dostęp do wybranych stref za pomocą laptopów ze skanerami kodów QR. Uczestników na miejscu wydarzenia obsłużysz też dzięki naszej aplikacji mobilnej CONREGO Check-in.

Wypróbuj bezpłatnie
recepcja konferencyjna
spersonalizowane identyfikatory konferencyjne

Identyfikatory i wejściówki

Personalizuj identyfikatory, wejściówki, bilety lub certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w Twoim wydarzeniu. Dzięki wbudowanemu w system rejestracji generatorowi plików PDF pobierzesz pliki gotowe do druku w drukarni lub wyślesz je jako załączniki do mailingu.

Wypróbuj bezpłatnie

Raporty

Z łatwością twórz według dowolnych kryteriów zestawienia danych o uczestnikach wydarzenia i transakcjach oraz listy obecności. Pliki raportów możesz pobierać prosto z systemu rejestracji lub wysłać je mailem na własną skrzynkę e-mail.

Wypróbuj bezpłatnie
zestawienia danych osobowych uczestników

Co mówią nasi klienci?

Doświadczeni organizatorzy wydarzeń wybrali nasz system rejestracji i dzielą się swoimi wrażeniami. Wypróbuj bezpłatnie

CONREGO dostarczyło nam dedykowaną platformę do koordynowania dużej, trzydniowej konferencji z warsztatami, galą i targami. Funkcje obejmują wirtualne zaproszenia, dostosowaną stronę wydarzenia, newslettery, recepcję, kontrolę dostępu, faktury i listy pożegnalne. Nasi klienci byli zachwyceni!

Karol Wagner
EVENTeam

Nowoczesny design połączony z solidną funkcjonalnością wzmacnia wizerunek całego wydarzenia. Wielkim zaskoczeniem był świetny poziom wsparcia ze strony firmy. Do zalet systemu CONREGO zaliczam integrację z wieloma bramkami płatności i wielowymiarową obsługę uczestników wydarzenia.

Dariusz Koperczak
Uniwersytet Łódzki

Mamy duże doświadczenie w pracy z systemami rejestracji (do tej pory używaliśmy pięciu, a testowaliśmy o wiele więcej). (...) Elastyczność pozwalająca na dostosowanie aplikacji do naszych indywidualnych potrzeb przekonała nas do przedłużenia współpracy na kolejny rok. Póki co, CONREGO jest najlepszym!

Paweł Tarasiuk
Evigo

Co zyskasz dzięki CONREGO?

Bez względu na to czy jesteś doświadczonym użytkownikiem innego systemu rejestracji czy dopiero rozpoczynasz przygodę, z pewnością docenisz:

rejestracja na evencie

oszczędność czasu dzięki zautomatyzowanym procesom

system rejestracji gości

jedno narzędzie, które zastąpi wszystkie potrzebne organizatorom wydarzeń

rodo ochrona danych osobowych

bezpieczeństwo danych osobowych i pełną zgodność przetwarzania z RODO

eksperci rejestracja online na eventy

łatwość, z jaką uzyskasz pomoc od naszych ekspertów

rejestracja na urządzeniach mobilnych

komfort uczestników, którzy zarejestrują się na Twoje wydarzenie bez przeszkód

rejestracja uczestników bez prowizji

koszt rejestracji uczestników niezależny od ich liczby