#eventgoer: Członek zarządu

Dzień dobry! Nazywam się Ryszard Ochódzki. Chodzę na eventy. Przepraszam najmocniej, ale nie mam zbyt dużo czasu, spieszę się na wykład. *dzwonek* Ryszard Ochódzki, słucham? Dobrze, za pół godziny oddzwonię.

#eventgoer: Członek zarządu

Spotkasz mnie na takich eventach, jak konferencje i fora branżowe. Chcę wiedzieć, co się dzieje na rynku i czym warto się zainteresować.


Zwracam szczególną uwagę na sprawność obsługi i logistykę konferencji. Nie mam czasu stać w kolejkach do recepcji ani przeglądać map i szukać kolejnych ciekawych prelekcji.


Oczekuję, że prelekcje będą na temat i będą coś do tego tematu wnosiły. Nie mam potrzeby słuchać o ogólnikach albo o czymś, co już wiem.


Drażni mnie, kiedy marnujesz mój czas. Kolejki przy recepcji, problemy sprzętowe, nieprzemyślany rozkład sal, dużo, by wymieniać. To wszystko można było przewidzieć, przetestować, albo w jakiś inny sposób zadbać, żeby nie pojawiły się problemy.


Najbardziej lubię wartościowe treści, które dają mi poczucie, że czegoś się nauczyłem. Ponadto lubię profesjonalne podejście do tematu ze strony organizatora. Poważne konferencje to nie miejsce na rażące niedociągnięcia i wymówki.

Lukasz Krawczuk

Bardzo dziękuję za Pański czas i uwagi, Panie Prezesie. Jaki zabiegany człowiek… Ale ma sporo racji. Nie sprawia wrażenia osoby niemiłej, ale lepiej, żeby nie poczuł, że jego czas jest marnowany. W przeciwnym wypadku może się to skończyć nieprzyjemnie, a tego nie chcemy. Dlatego warto wszystko, od a do z, przemyśleć. I przetestować. Zwłaszcza przetestować. I mieć gotowe rozwiązanie na każdy scenariusz. Nie przewidzisz wszystkiego, ale większość już tak, i zazwyczaj to wystarczy.
Na kolejną odsłonę zapraszam dokładnie za tydzień. Do zobaczenia!