Funkcjonalna strona z formularzem rejestracyjnym

Poszukujesz systemu rejestracji ze zintegrowanym serwisem internetowym? CONREGO oferuje zestaw narzędzi, które pozwalają wygodnie aktualizować stronę internetową zaprojektowaną przez naszych grafików.

Responsywność i komfort w pakiecie

Całkowita integracja funkcjonalna i wizualna systemu rejestracji z responsywnym serwisem internetowym daje ogromny komfort pracy. Nie musisz zlecać projektowania strony i uruchamiać innej aplikacji, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, wbudowaliśmy w CONREGO.

Po zakończeniu prac wdrożeniowych uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego, dzięki któremu z łatwością dodasz kolejne zakładki i zredagujesz ich treść. Wszystkie strony wchodzące w skład serwisu utrzymane będą w jednolitej stylistyce, zaprojektowanej na etapie wdrożenia. Podstrony serwisu wydarzenia mogą zawierać dowolne media (video, muzyka, grafika), a także elementy predefiniowane, takie jak bannery lub panel z programem wydarzenia. Możliwości budowy, rozwoju i wykorzystania narzędzia, jakim jest serwis internetowy, ograniczają wyłącznie Twoje potrzeby.

Dzięki responsywności strona internetowa Twojego wydarzenia będzie czytelna na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon) i z powodzeniem zastąpi większość funkcji oferowanych przez aplikacje mobilne.

W ramach wdrożenia CONREGO nasz zespół: