Recepcja eventowa i kontrola dostępu uczestników

Jedno z najpotężniejszych narzędzi, które oferuje CONREGO służy do szybkiej i płynnej obsługi gości na początku oraz w trakcie wydarzenia.

Sprawna obsługa uczestników w trakcie wydarzenia

...za pomocą CONREGO możliwa jest dzięki trzem podstawowych modułom, które służą do: obsługi recepcji przybywających na konferencje uczestników, kontroli dostępu i przepływu gości w trakcie jej trwania oraz bieżącego raportowania wielu aspektów trwającego wydarzenia.

Recepcja uczestników konferencji, kongresu

Bez względu na to, jakie wydarzenie organizujemy, kluczowa jest sprawna obsługa uczestników podczas recepcji. Organizator ma wiele obowiązków i niewiele czasu, a niezadowoleni goście mogą skomplikować sytuację jeszcze znaczniej. Pracę recepcji z pewnością przyspieszy i ułatwi rozwiązanie, dzięki któremu:

Kontrola dostępu i migracji uczestników

Moduł Kontroli Dostępu pełni dwie podstawowe funkcje:

Zastosowanie tych funkcji wymaga użycia kodów QR nadrukowanych na identyfikatory konferencyjne oraz laptopów z podłączonymi skanerami kodów. Liczba stanowisk, które nazywamy punktami kontrolnymi, zależy od struktury obiektu i przewidzianej liczby gości. Każde stanowisko zaopatrzone we wspomniany sprzęt (poprzez odczyt kodu QR lub kreskowego osadzonego na identyfikatorze), może płynnie obsłużyć uczestników przybywających na salę. Interfejs systemu CONREGO poinformuje pracownika obsługi w czytelny sposób (za pomocą kodów kolorystycznych) o rezultacie odczytu.

ZIELONY

AKCEPTACJA
(zezwolenie na wejście) oznacza, że uczestnik znajduje się na liście gości uprawnionych do wejścia na konferencję.
ŻÓŁTY

OSTRZEŻENIE
(brak zezwolenia na wejście) uczestnik korzysta z autentycznego identyfikatora, lecz nie ma uprawnień, by uczestniczyć w danej sesji.
CZERWONY

BRAK AUTORYZACJI
uczestnik korzysta np. z podróbki identyfikatora i kod nie jest przypisany do żadnego uczestnika figurującego w bazie.

Centrum informacyjne

Funkcja ta stanowi źródło bieżącej informacji na temat wszystkich aspektów trwającego wydarzenia obsługiwanego przez system CONREGO. Wygodny interfejs umożliwia zapoznanie się z sytuacją na wybranych salach, uzyskanie informacji o nadchodzących wydarzeniach i prognozowanym obłożeniu miejsc siedzących. Obszerne raporty dostarczą organizatorowi informacji o:

Pakiet informacji serwowanych organizatorowi w standardowej wersji systemu CONREGO jest bardzo obszerny. Na życzenie Klienta możemy wprowadzać dowolne modyfikacje lub zupełnie nowe zestawienia w ramach usługi wdrożenia systemu rejestracji.

Podczas wdrożenia systemu zadbamy o to, by:

Obsługa recepcji konferencyjnej i kontrola dostępu uczestników to jedne z najpopularniejszych usług dostępnych w ramach pakietu Enterprise. Podczas ostatniej dekady naszej działalności dostarczyliśmy wsparcie dla obsługi na miejscu dla setek wydarzeń.