Mailingi i wiadomości SMS

CONREGO posiada funkcjonalność pozwalającą na prowadzenie szybkiej i skutecznej komunikacji z zarejestrowanymi uczestnikami wydarzenia.

Dystrybucja mailingów stanowi złożony problem, znając jednak potrzeby organizatorów wydarzeń wbudowaliśmy w system rejestracji CONREGO moduł umożliwiający masową wysyłkę wiadomości e-mail i SMS.

Na etapie wdrożenia systemu możemy przygotować niezbędne szablony wiadomości mailowych z zaproszeniami i przypomnieniami lub wiadomości informacyjne, które wyślesz do uczestników spełniających określone warunki (np. posiadających wybrany status rejestracji czy posługujących się określonym językiem).


KOMUNIKACJA Z UCZESTNIKAMI WYDARZEŃ ZA POMOCĄ E-MAILI
Wyobrażasz sobie konieczność napisania, a następnie ręcznego wysłania wiadomości mailowych do kilkuset albo kilku tysięcy uczestników? Na naszym blogu dowiesz się jak ułatwić sobie pracę wykorzystując system CONREGO.

Komunikacja mailowa w CONREGO

Na życzenie organizatora możemy w treści mailingów osadzić dane bazujące na polach formularza rejestracyjnego lub formularza wysyłki abstraktów. Wiadomości wysłane do uczestników trafiają do specjalnego raportu z historią wysyłek.

Nasz zespół pomoże Ci:

  • stworzyć grupy odbiorców wiadomości spośród zarejestrowanych uczestników,
  • przygotować szablony wiadomość e-mail lub SMS,
  • spersonalizować wiadomość, korzystając z tagów pól w systemie rejestracji,
  • uzyskać dostęp do raportu wysłanych wiadomości oraz ewentualnych błędów wysyłki,
  • wykorzystać system do wysyłki wiadomości SMS poprzez integrację z API zewnętrznego operatora.

JAK ZOPTYMALIZOWAĆ WYSYŁKĘ WIADOMOŚCI W CONREGO
Wysyłka wiadomości e-mail jest nieodłącznym elementem każdego, nawet najprostszego systemu rejestracji. Jak poradzić sobie z przygotowaniem wiadomości? Na naszym blogu dowiesz się jak zapobiegać lądowaniu maili w folderze SPAM na kontach odbiorców!
Optymalizacja mailingów do uczestników

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję