Ankiety, abstrakty i recenzje

Aplikacja CONREGO posiada wbudowany system ankietowania pozwalający na prowadzenie badań marketingowych, wysyłkę prac naukowych i konkursowych, a także ich wygodną moderację.

Jeśli organizujesz konferencję naukową, w ramach realizowanego wdrożenia CONREGO przygotujemy dla Ciebie formularz wysyłki abstraktów i prac naukowych. Formularz będzie zawierał określone przez organizatora pola umożliwiające między innymi przesłanie pliku z treścią pracy naukowej, dodanie informacji o autorze i reprezentowanej organizacji, a także szczegółów dotyczących projektu. Gotowy formularz zostanie udostępniony pod jedną z zakładek strony internetowej wydarzenia.

Każdy dokument możesz poddać ocenie i kwalifikacji przez wyznaczonych recenzentów. Dlatego w sekcji Ankiety przewidziano możliwość tworzenia kategorii tematycznych i przypisywania im grup recenzentów.

Osoba wysyłająca abstrakt wybiera odpowiednią kategorię tematyczną, dzięki czemu wysłany przez nią tekst trafia do wybranych (odpowiadających za tę kategorię) recenzentów. Aplikacja oferuje administratorowi możliwość kwalifikacji lub dyskwalifikacji nadesłanych prac na podstawie średniej ocen recenzentów. Zmiana statusu abstraktu może skutkować wysyłką odpowiedniego e-maila z informacją do autora pracy.

Moduł ankietowy wykorzystujemy także podczas wdrożeń wymagających:

  • uruchomienia ankiety badawczej,
  • obsługi procesu rekrutacji, np. wolontariuszy,
  • przyjmowania zgłoszeń konkursowych,
  • obsługi akcji marketingowych typu cash back.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję