Szkolenia dla użytkowników

Proces rejestracji, aktualizacja serwisu internetowego, wysyłka mailingów i inne czynności realizowane przez interfejs systemu CONREGO wymagają podstawowej wiedzy na temat obsługi aplikacji internetowych.

Z myślą o organizatorach konferencji, którzy chcieliby samodzielnie zająć się obsługą, organizujemy szkolenia. Oferujemy dwie formy szkoleń:

Szkolenie w siedzibie Klienta

W budżecie wdrożenia możemy uwzględnić pozycję szkolenia w siedzibie Klienta. W zależności od zakresu wiedzy, jaki powinien posiadać organizator, szkolenie odbywa się z podziałem na sesje – każda po 45-60 minut. Zwykle przeszkolenie użytkownika z całości obsługi systemu nie trwa dłużej niż trzy sesje.

Szkolenie zdalne

Opcja szkolenia zdalnego via Skype (lub telefon) jest bezpłatna dla podmiotów zdecydowanych na wdrożenie systemu. Szkolenie za pomocą transmisji opartej o Skype jest niemal tak skuteczne jak szkolenie w siedzibie Klienta, ponieważ aplikacja ta umożliwia nie tylko połączenie głosowe, ale także projekcję ekranu naszego komputera poprzez opcję video konferencji. Dzięki temu podczas omawiania funkcji prezentujemy ich działanie, a użytkownik ma możliwość śledzenia każdej czynności, którą podejmujemy.

Otwarty dostęp do dokumentacji systemu CONREGO

Bez względu na to, czy korzystasz z usług CONREGO czy zakupiłeś licencję na aplikację to wiedz, że całość systemu została świetnie udokumentowana na stronie poświęconej produktowi. Ponad to, na naszym kanale na YouTube znajdziesz dziesiątki tutoriali video omawiających różne aspekty obsługi systemu CONREGO.

Dokumentacja systemu CONREGO CONREGO na YouTube

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję