Platforma do obsługi konferencji online

W ofercie na wdrożenie systemu rejestracji możemy uwzględnić dostęp do zintegrowanej z CONREGO platformy CONREGO Live, dzięki której obsłużymy dowolną konferencję online lub jakikolwiek inny event w przestrzeni wirtualnej (płatny i bezpłatny).

Pokoje konferencyjne

Konferencje online obsługiwane w ramach naszej platformy odbywają się w tzw. pokojach, które są odpowiednikami sali konferencyjnej. Podobnie jak fizyczne sale, mogą różnić się wyglądem (branding) i objętością. Podobnie jak wydarzenia tradycyjne, te realizowane on-line mogą odbywać się w jednej lub kilku salach równolegle. Dysponujemy pokojami z limitem do:

Bezpieczny dostęp dla uczestników

Rejestrujący się na wydarzenie uczestnicy otrzymają (np. 24 godziny przed wydarzeniem) unikalny link umożliwiający dostęp do wszystkich lub wybranych pokojów, zależnie od warunków, jakie postawi organizator. Z dostarczonego linku może jednocześnie korzystać tylko jeden uczestnik, system rejestracji automatycznie zablokuje próbę uzyskania dostępu innym osobom posługującym się tym samym linkiem.

Branding

W ramach wdrożenia CONREGO dostosujemy wygląd platformy do stylistyki strony wydarzenia lub formularza rejestracyjnego. Ponadto możemy modyfikować wygląd samych pokojów stosując różną kolorystykę tła, nagłówków i tekstów widocznych na ekranie. W przypadku spotkań odbywających się w kilku pokojach równolegle, dostarczymy interfejs umożliwiający uczestnikowi swobodne przemieszczanie się pomiędzy pokojami bez konieczności przeładowania okna przeglądarki.

Przekaz

Konferencje online, które z nami zorganizujesz, nie muszą być nudnym przekazem „gadających głów”. Dynamikę zapewnia różnorodność treści i interakcja z uczestnikami. Poza przekazem video realizowanym przez bezpośrednie połączenie się z platformą (podobnie jak za pomocą aplikacji Zoom), nasza platforma umożliwia:

  1. udostępnianie i prezentowanie zawartości plików PDF, MS PowerPoint, MS Word, MS Excel, prezentacji Prezi oraz obrazków w formatach GIF, BMP, JPG, PNG,
  2. odtwarzanie podczas prelekcji filmów udostępnionych na platformach YouTube i Vimeo,
  3. prezentację tablicy, na której prelegenci mogą rysować,
  4. prezentację pulpitu komputera prelegenta,
  5. tworzenie zawołań do akcji (tzw. Call to Action) - paneli z dowolną treścią i przyciskiem, np. „Pobierz materiały”,
  6. prowadzenie ankiet i głosowań z możliwością automatycznej prezentacji wyników w panelu prelekcji,
  7. uruchomienie chatu tekstowego (otwartego lub moderowanego) i oddawanie uczestnikom głosu,
  8. prowadzenie prelekcji w trybach:
  1. zmianę układu panelu wydarzenia:
  1. nagrywanie spotkania (standardowo do 6 godzin, lecz z opcją zamówienia większej przestrzeni na nagrania).

Streaming realizowany we współpracy ze studiem produkcyjnym

Dla wszystkich konferencji (z wyjątkiem niewielkich warsztatów) rekomendujemy wykorzystanie platformy CONREGO Live jako przekaźnika streamingu realizowanego przez studio produkcyjne. Streaming można wzbogacić wspomnianymi funkcjami czatu, ankietami i głosowaniami.

Optymalne parametry dla streamingu to rozdzielczość HD (720p), bitrate na poziomie 3500 kbps i zastosowanie kodeka audio AAC.

Przewaga CONREGO Live nad innymi rozwiązaniami

Nasza platforma do obsługi konferencji online zintegrowana z systemem rejestracji pozwala nam na stosowanie poniższych rozwiązań: