#eventgoer: Turysta

Cześć! Nazywam się Ada Włóczykij. Chodzę na eventy. Przyszłam się rozejrzeć, może będą jakieś ładne suknie ślubne albo dekoracje. Jak coś mi się spodoba, to z chęcią wezmę namiary na wystawcę.

#eventgoer: Turysta

Spotkasz mnie na takich eventach, jak targi i wystawy. Czasem chodzę dla rozrywki, czasem chcę poznać ofertę branży. I w jednym i w drugim przypadku lepiej jest zobaczyć to na własne oczy, niż przeglądać obrazki w internecie.


Zwracam szczególną uwagę na różnorodność. Wystawa owczarków niemieckich? Są ładne, ale to jednak tylko jeden gatunek. Tak samo na targach - przeglądanie niemal identycznych ofert nic mi nie da, równie dobrze mogłabym wybrać dowolny produkt w ciemno.


Oczekuję, że będzie dużo stoisk i że będzie można wejść w interakcję z wystawcami. Może pokaz, może przymiarka? Zawsze też miło jest dostać obrandowany gadżet - na pewno się przyda, a do tego zastąpi wizytówkę.


Drażni mnie, kiedy muszę się przeciskać między ludźmi. Wiem, chcesz, żeby odwiedzających było jak najwięcej, ale w takim razie zadbaj o miejsce. Szerokie alejki to podstawa i warto o nie zadbać, mimo że zmniejszy to ilość stoisk. Trudno, coś za coś. Wolę szersze alejki.


Najbardziej lubię, jak uda mi się znaleźć coś dla siebie. Nawet jeśli nie szukam konkretnej rzeczy, czasem zdarza się, że widzę jakiś produkt i po prostu chcę go mieć. Jednak żeby to coś znaleźć, to coś musi być odpowiednio wyeksponowane.

Lukasz Krawczuk

Bardzo dziękuję za Twój czas i uwagi, Ado, enchanté. Na pewno przydadzą się zarówno organizatorom, jak i wystawcom. Wystarczająco miejsca, atrakcyjne stoiska - na to chyba wszyscy zwrócili uwagę. Ale pamiętajcie, że bardzo istotna jest jeszcze promocja wydarzenia. Bez tego Ada nawet by się nie dowiedziała o Waszych targach. Na kolejną odsłonę zapraszam dokładnie za tydzień. Do zobaczenia!