#eventgoer: Adept

Cześć! Nazywam się Natalia Świeżak. Chodzę na eventy. Jestem świeżo (darujcie sobie żarty) po studiach i dopiero zaczynam karierę zawodową, dlatego zależy mi na zbudowaniu solidnej marki personalnej.

#eventgoer: Adept

Spotkasz mnie na takich eventach, jak konferencje networkingowe i naukowe. Lubię poznawać ludzi, z którymi będę mogła stworzyć coś fajnego i lubię zdobywać wiedzę. Nowe technologie i innowacyjne wykorzystanie starych technologii - to lubię.


Zwracam szczególną uwagę na część merytoryczną i możliwość interakcji z innymi uczestnikami oraz prelegentami. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze niewiele wiem, więc wiedza jest dla mnie szczególnie ważna. Tak samo budowanie sieci kontaktów - razem można więcej.


Oczekuję, że będę mogła w łatwy sposób odnaleźć innych uczestników, żeby nawiązać dyskusję. Nie wiem, może aplikacja eventowa? Dobrze byłoby też uprościć utrwalanie kontaktu, na przykład z wykorzystaniem kodów QR.


Drażnią mnie za krótkie przerwy. Nie jestem leniwa, ale potrzebuję czasu na poznawanie innych uczestników i wymianę zdań, doświadczeń i pomysłów. Podczas prelekcji czy wykładu całą uwagę skupiam na prowadzącym, więc nie będę miała okazji porozmawiać.


Najbardziej lubię, kiedy event daje mi możliwość rozwoju. Atrakcje też są fajne, nie mam problemu z wystawcami, ale to wszystko są dodatki. Najważniejsi są ludzie.

Lukasz Krawczuk

Bardzo dziękuję za Twój czas i uwagi, Natalio. Konkret. Nie są to małe wymagania, ale bardzo sensowne. Mówię tu o wymaganiach względem organizatora, bo prelegenci to osobna kwestia, nie zawsze zależna od organizatora - a przynajmniej nie całkowicie zależna od organizatora.
Na kolejną odsłonę zapraszam dokładnie za tydzień. Do zobaczenia!