7 powodów, dla których system rejestracji usprawni każdy event

Jeśli wiesz już, jak działa system rejestracji na event... ale jak dokładnie usprawni on pracę Twojego zespołu?

7 powodów, dla których system rejestracji usprawni każdy event

1. Kompleksowość

Przy planowaniu organizacji wydarzenia możesz zabudżetować różne pozycje w postaci:

To dużo narzędzi i jeszcze więcej rozproszonych informacji. Czy można to uprościć? Tak, z systemem CONREGO, który łączy wszystkie wymienione elementy w przemyślaną całość. Dzięki temu możesz obsłużyć wydarzenie stosując jeden, lecz kompleksowy system obsługi konferencji od początku do ostatniej minuty wydarzenia.

2. Automatyzacja

Pełen zestaw narzędzi dostosowanych do potrzeb event managera przekłada się na poziom efektywności, który co potwierdza poprzedni punkt, ciężko byłoby osiągnąć w inny sposób. Zautomatyzowany proces organizacyjny niesie za sobą oszczędności w postaci czasu i pieniędzy. Z takim argumentem się nie dyskutuje.

3. Kontrola

Odnotowanie obecności uczestników na wydarzeniu to jedno. Lecz dla nas to za mało. Co powiesz na możliwość obserwowania aktywności gości podczas eventu i zdolność zweryfikowania:

Dobrze zaprojektowany system rejestracji i jego funkcje raportujące dostarczą kompletu informacji, dzięki którym utrzymasz kontrolę i w razie konieczności podejmiesz właściwe decyzje.

4. Wartościowy insight

Zetknąłeś się już z terminem „insight”? To zrozumienie niejawnych potrzeb i motywacji konsumenta, a w naszym wypadku uczestnika eventu. Dobre poznanie grupy i jej zachowań to wymagające zadanie. Co system rejestracji ma wspólnego z insightami? Dzięki sczytywaniu aktywności uczestników na konferencji otrzymujesz zestaw danych o ich preferencjach, zainteresowaniach i potrzebach. W każdej chwili możesz bowiem wyśledzić, na jaką salę wszedł właśnie dany gość, ile czasu na niej przebywa i gdzie udaje się w następnej kolejności.

Organizatorzy konferencji i eventów korzystający z naszego systemu rejestracji zgodnie potwierdzają, iż informacje na temat uczestników, których dostarcza im nasza aplikacja, bywają zaskakujące i są dla nich niezwykle wartościowe. Czy inne systemy rejestracji pozwolą Ci na badanie zachowań gości podczas eventu?

5. Statystyki i raporty

Doskonale wiemy, że event to także gigajbajty danych na temat konferencji, tabelki, raporty, statystyki. Jeśli właśnie zastanawiasz się, czy z poziomu panelu administracyjnego aplikacji będziesz mógł uzyskać wszystkie niezbędne informacje – odpowiadamy twierdząco. Automatyzacja i funkcjonalność naszego systemu rejestracji online pozwoli Ci błyskawicznie wygenerować dowolne informacje i przygotować przejrzyste raporty wypchane po brzegi niezbędnymi danymi. Co Ty na to?

6. Elastyczność

System rejestracji CONREGO posiada funkcjonalności, które event managerowie wykorzystują w niestandardowy sposób. Z pomocą aplikacji możesz na przykład obsłużyć zgłoszenia konkursowe lub prace naukowe, a nawet przeprowadzić rekrutację wolontariuszy.

7. Wsparcie ekspertów

Mimo, iż system rejestracji jest intuicyjny, możesz zechcieć skorzystać z naszego wsparcia. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół w każdej chwili gotów jest nieść pomoc poprzez live chat, e-mail lub telefon. Śmiało - skontaktuj się z nami, chętnie wyjaśnimy Ci wszelkie kwestie dotyczące naszego systemu, byś mógł odkryć w pełni jego zalety i z lekkością organizować wydarzenia. To chyba jeden z Twoich celów, prawda?

Tomasz Chrościechowski