7 powodów, dla których system rejestracji usprawni każdy event

Jeśli wiesz już, jak działa system rejestracji na event... ale jak dokładnie usprawni on pracę Twojego zespołu?

7 powodów, dla których system rejestracji usprawni każdy event

1. Kompleksowość

Przy planowaniu organizacji wydarzenia możesz zabudżetować różne pozycje w postaci:

To dużo narzędzi i jeszcze więcej rozproszonych informacji. Czy można to uprościć? Tak, z systemem CONREGO, który łączy wszystkie wymienione elementy w przemyślaną całość. Dzięki temu możesz obsłużyć wydarzenie od początku do końca korzystając z jednego, kompleksowego narzędzia.

2. Automatyzacja

Pełen zestaw narzędzi dostosowanych do potrzeb event managera przekłada się na poziom efektywności, który co potwierdza poprzedni punkt, ciężko byłoby osiągnąć w inny sposób. Zautomatyzowany proces organizacyjny niesie za sobą oszczędności w postaci czasu i pieniędzy. Z takim argumentem się nie dyskutuje.

3. Kontrola

Odnotowanie obecności uczestników na wydarzeniu to jedno. Lecz dla nas to za mało. Co powiesz na możliwość obserwowania aktywności gości podczas eventu i zdolność zweryfikowania:

Dobrze zaprojektowany system rejestracji i jego funkcje raportujące dostarczą kompletu informacji, dzięki którym utrzymasz kontrolę i w razie konieczności podejmiesz właściwe decyzje.

4. Wartościowy insight

Zetknąłeś się już z terminem „insight”? To zrozumienie niejawnych potrzeb i motywacji konsumenta, a w naszym wypadku uczestnika eventu. Dobre poznanie grupy i jej zachowań to wymagające zadanie. Co system rejestracji ma wspólnego z insightami? Dzięki sczytywaniu aktywności uczestników na konferencji otrzymujesz zestaw danych o ich preferencjach, zainteresowaniach i potrzebach. W każdej chwili możesz bowiem wyśledzić, na jaką salę wszedł właśnie dany gość, ile czasu na niej przebywa i gdzie udaje się w następnej kolejności.

Organizatorzy konferencji i eventów korzystający z naszego systemu rejestracji zgodnie potwierdzają, iż informacje na temat uczestników, których dostarcza im nasza aplikacja, bywają zaskakujące i są dla nich niezwykle wartościowe. Czy inne systemy rejestracji pozwolą Ci na badanie zachowań gości podczas eventu?

5. Statystyki i raporty

Doskonale wiemy, że event to także gigajbajty danych na temat konferencji, tabelki, raporty, statystyki. Jeśli właśnie zastanawiasz się, czy z poziomu panelu administracyjnego aplikacji będziesz mógł uzyskać wszystkie niezbędne informacje – odpowiadamy twierdząco. Automatyzacja i funkcjonalność systemu pozwolą Ci błyskawicznie wygenerować dowolne informacje i przygotować przejrzyste raporty wypchane po brzegi niezbędnymi danymi. Co Ty na to?

6. Elastyczność

System rejestracji CONREGO posiada funkcjonalności, które event managerowie wykorzystują w niestandardowy sposób. Z pomocą aplikacji możesz na przykład obsłużyć zgłoszenia konkursowe lub prace naukowe, a nawet przeprowadzić rekrutację wolontariuszy.

7. Wsparcie ekspertów

Mimo, iż system rejestracji na event CONREGO jest intuicyjny, możesz zechcieć skorzystać z naszego wsparcia. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół w każdej chwili gotów jest nieść pomoc poprzez live chat, e-mail lub telefon. Śmiało - skontaktuj się z nami, chętnie wyjaśnimy Ci wszelkie kwestie dotyczące naszego systemu, byś mógł odkryć w pełni jego zalety i z lekkością organizować wydarzenia. To chyba jeden z Twoich celów, prawda?

Tomasz Chrościechowski