Obsługa zgłoszeń konkursowych z systemem rejestracji CONREGO

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć produkt o tak szerokich zastosowaniach. Wiemy, że używacie CONREGO na różne sposoby i wspieramy wszystkie Wasze innowacyjne działania.

Obsługa zgłoszeń konkursowych z systemem rejestracji CONREGO

W tym artykule opowiemy o formularzach rejestracyjnych, czyli funkcji, która pozwala przyjmować i procesować zgłoszenia w postaci między innymi ankiet ewaluacyjnych oraz… właśnie prac konkursowych.

Nasi klienci wykorzystują formularze rejestracyjne, by obsłużyć organizowane przez siebie konkursy już od 2011 roku. Pierwszym z klientów, którzy przeprowadzili konkurs za pomocą CONREGO był Urząd Gminy Lublin, od lat organizujący Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej (od roku 2020 nazywany Kongresem Współpracy Transgranicznej).


Formularz zgłoszeniowy

Za pomocą rozbudowanego formularza organizator przyjmował zgłoszenia konkursowe projektów w kilku kategoriach tematycznych i trzech wersjach językowych równolegle! Obsługa konkursów za pomocą modułu rejestracji jest równie łatwa jak ta prowadzona za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanej aplikacji. A jak działa?

Po pierwsze, za pomocą CONREGO z łatwością zbudujesz i skonfigurujesz dowolny formularz. W sekcji z konfiguracją formularza znajdziesz szereg zaawansowanych funkcji umożliwiających edycję nazw i opisów pól (wraz z tłumaczeniami), ich podział na sekcje oraz sortowanie.

Ocena prac konkursowych

Po drugie, system CONREGO oferuje szereg metod klasyfikacji nadesłanych prac. Moderatorzy i/lub recenzenci mogą dostać uprawnienia dostępu do wybranych sekcji systemu, które umożliwiają zmianę statusów zgłoszeń i przydzielanie ocen w przeznaczonych do tego polach formularza. Dodatkowo moduł pozwala na wysyłkę komunikatów do autorów nadesłanych zgłoszeń.

Dzięki temu nie musisz kupować osobnej aplikacji służącej do obsługi zgłoszeń konkursowych. Wszystkie niezbędne funkcje zapewni Ci system CONREGO!

Łukasz Krawczuk